KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004191
nr 1700 4191
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Stilleben med lökar. Signerad. Olja på pannå, 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:53:10